Najpopularniejszy w Polsce portal o finansach i biznesie
Jørgen Bang‑Jensen, prezes P4 ustępuje ze stanowiska. Jego następcą będzie Jean-Marc Harion

Jørgen Bang‑Jensen, prezes P4 ustępuje ze stanowiska. Jego następcą będzie Jean-Marc Harion

J?rgen Bang-Jensen Fot. mat. prasowe
J?rgen Bang-Jensen

Zarząd Play Communications poinformował, że Jorgen Bang-Jensen zdecydował się ustąpić z funkcji Prezesa Zarządu P4 sp. z o.o. z dniem 1 sierpnia 2018 roku. Pozostanie jednak znaczącym akcjonariuszem spółki oraz ma być "dostępny w zakresie doradztwa wysokiego szczebla" dla P4.

W wydanym w środę komunikacie nie podano przyczyn rezygnacji Bang-Jensena. Poinformowano, że jego następcą będzie Jean-Marc Harion.

Jak informuje spółka, Jean-Marc Harion posiada ponad 25-letnie doświadczenie w branży telekomunikacyjnej. Ostatnio pełnił funkcję prezesa spółek Orange Egypt i Mobistar, oraz wcześniej pełnił funkcję Prezesa Zarządu Orange Dominicana oraz Orange VP Business Development Americas w Nowym Jorku.

Przed dołączeniem do Orange Group, Jean-Marc Harion stworzył swoje własne przedsiębiorstwo Computer Channel, które rozwijał przez dziesięć lat do czasu jego sprzedaży na rzecz Wanadoo France Telecom Group. Harion ma tytuł magistra z Institut d'Etudes Politiques de Paris oraz tytuł magistra i absolwenta z Université Libre de Bruxelles.

Play Communications jest właścicielem 100 proc. udziałów w P4, która jest operatorem telefonii komórkowej Play. Spółka zadebiutowała na GPW w lipcu 2017 r.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl


Money.pl
Czytaj także
Polecane galerie