Notowania

Jakubiak sprzedaje kolejny browar. Lwówek ma trafić w polskie ręce

- Sprzedam to spółce chłopaków, którzy mieli swój mały browar i teraz chcą kupić Lwówek – stwierdza. Pieniądze przeznaczy na nowy biznes.

Podziel się
Dodaj komentarz
(ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER)
Tym razem to Lwówek trafi w nowe ręce

- Sprzedam to spółce chłopaków, którzy mieli swój mały browar i teraz chcą kupić Lwówek – stwierdza. Pieniądze przeznaczy na nowy biznes.

Wśród zainteresowanych kupnem od Marka Jakubiaka browaru Lwówek jest podobno zachodnia grupa kapitałowa. Jednak, jak poseł zapewnił w rozmowie z "Super Expressem", chce, aby browar został w polskich rękach.

Jakubiak gotowy jest wydzierżawić Lwówek, tak aby rodzima grupa mogła zdobyć zaufanie banku i uzyskać zdolność jego wykupienia. - Sprzedam to spółce chłopaków, którzy mieli swój mały browar i teraz chcą kupić Lwówek - zapewnił.

W regionach nadal tylko małe piwo:

Browarnik i poseł K'15 jednocześnie zamierza uruchomić nowy biznes. Stąd plan sprzedaży kolejnych browarów z grupy Browarów Regionalnych. Przypomnijmy, że wcześniej oddał Tenczynek w ręce Janusza Palikota. Jakubiak chce zająć się wytwarzaniem grogu – czytamy w "SE".

A co z Ciechanem? Ten, jak zapewnił, nie jest na sprzedaż.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Tagi: branża piwowarska, wiadomości, gospodarka, najważniejsze, gospodarka polska, wiadomości managera
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz
08-09-2018

dagTo buraczysko finansuje ONR i neofaszystów w Polsce.

08-09-2018

piotrMam nadzieję,że ten prostak zakończy karierę polityka(?) wraz z końcem kadencji Sejmu.

07-09-2018

HahahahhahahahhaDlaczego tak mocno promuje sie bylego chorażego Ludowego Wojska Polskiego ktory byl żolnierzem zawodowym i obowiazkowo nalezal do PZPR ??????? Skad … Czytaj całość

Rozwiń komentarze (76)