Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
kadry
09.02.2018 14:29

Jon Eastick nowym członkiem zarządu Allegro

Jon Eastick został nowym członkiem zarządu oraz dyrektorem finansowym Allegro. Do zespołu zarządzającego spółką dołączył od lutego.

Podziel się
Dodaj komentarz
(mat. Allegro)
Jon Eastick jest Brytyjczykiem. Od 25 lat mieszka i pracuje w Polsce

- Jon ma bardzo szerokie kompetencje w zakresie finansów korporacyjnych oraz budowania wartości spółek dla ich inwestorów. Przez kilkanaście lat pełnił rolę CFO w dużych firmach, dlatego cieszę się bardzo, że będziemy mogli wykorzystać jego wiedzę i umiejętności - komentuje Przemysław Budkowski, prezes Allegro.

Jon Eastick jest Brytyjczykiem, który od 25 lat mieszka i pracuje w Polsce. Przez 16 lat pełnił funkcje zarządcze oraz był dyrektorem finansowym w Netii, PTC oraz Lucent Technologies Poland.

Pracował też dla PTK Centertel oraz w firmie doradczej Arthur Andersen, a ostatnio dla EY jako regionalny dyrektor operacyjny odpowiedzialny za obszar Europy Środkowej i Południowej. Ukończył studia w London School of Economics. Jest biegłym rewidentem certyfikowanym w Wielkiej Brytanii.

W Allegro będzie odpowiadał za tworzenie oraz realizację strategii finansowej oraz będzie zarządzał obszarami treasury, raportowania, podatków, kontrolingu finansowego, księgowości, zakupów, analityki finansowej, corporate services oraz zarządzania projektami.

Tagi: kadry, allegro, ludzie, manager, najważniejsze, wiadomości managera
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz
09-02-2018

SlavOd czasu do czasu wystawiam lub kupuje na Allegro ale chyba zrezygnuje bo prowizji i opłaty staja się dojeniem klientów na maxa.

09-02-2018

jac505czyli podwyżki na alledrogo znowu się szykują ..

11-02-2018

JacekTo co? Podwyższą znowu prowizje, bo kasa musi się zgadzać dla nowego członka? Teraz ile? 90% od wartości sprzedanego przedmiotu?

Rozwiń komentarze (5)