Jon Eastick nowym członkiem zarządu Allegro

Jon Eastick nowym członkiem zarządu Allegro

Jon Eastick jest Brytyjczykiem. Od 25 lat mieszka i pracuje w Polsce Fot. mat. Allegro
Jon Eastick jest Brytyjczykiem. Od 25 lat mieszka i pracuje w Polsce

Jon Eastick został nowym członkiem zarządu oraz dyrektorem finansowym Allegro. Do zespołu zarządzającego spółką dołączył od lutego.

- Jon ma bardzo szerokie kompetencje w zakresie finansów korporacyjnych oraz budowania wartości spółek dla ich inwestorów. Przez kilkanaście lat pełnił rolę CFO w dużych firmach, dlatego cieszę się bardzo, że będziemy mogli wykorzystać jego wiedzę i umiejętności - komentuje Przemysław Budkowski, prezes Allegro.

Jon Eastick jest Brytyjczykiem, który od 25 lat mieszka i pracuje w Polsce. Przez 16 lat pełnił funkcje zarządcze oraz był dyrektorem finansowym w Netii, PTC oraz Lucent Technologies Poland.

Pracował też dla PTK Centertel oraz w firmie doradczej Arthur Andersen, a ostatnio dla EY jako regionalny dyrektor operacyjny odpowiedzialny za obszar Europy Środkowej i Południowej. Ukończył studia w London School of Economics. Jest biegłym rewidentem certyfikowanym w Wielkiej Brytanii.

W Allegro będzie odpowiadał za tworzenie oraz realizację strategii finansowej oraz będzie zarządzał obszarami treasury, raportowania, podatków, kontrolingu finansowego, księgowości, zakupów, analityki finansowej, corporate services oraz zarządzania projektami.

allegro, jon eastick
Czytaj także
Polecane galerie
Jacek
2018-02-11 15:13
To co? Podwyższą znowu prowizje, bo kasa musi się zgadzać dla nowego członka? Teraz ile? 90% od wartości sprzedanego przedmiotu?
Slav
2018-02-09 21:18
Od czasu do czasu wystawiam lub kupuje na Allegro ale chyba zrezygnuje bo prowizji i opłaty staja się dojeniem klientów na maxa.
jac505
2018-02-09 20:40
czyli podwyżki na alledrogo znowu się szykują ..
Pokaż wszystkie komentarze (5)