Notowania

Przejdź na
samochód
02.06.2016 09:56

Na rynku aut w ciągu najbliższych 5 lat będą większe zmiany niż w ciągu ostatnich 50

Na rynku aut w ciągu najbliższych 5 lat będą większe zmiany niż w ciągu ostatnich 50 - uważa prezes jednego z najstarszych koncernów motoryzacyjnych w USA - Dan Ammann, szef General Motors.

Podziel się
Dodaj komentarz
(KiwiDeaPi/CC BY-SA 3.0/wikimedia commons)

- Zobaczymy w czasie najbliższych 5 lat więcej zmian w branży motoryzacyjnej niż mieliśmy przez ostatnie 50 lat - ocenił Ammann w wywiadzie dla "The Wall Street Journal".

Dodał, że zmiany w preferencjach konsumentów spowodują wzrost produkcji aut self-driving i samochodów elektrycznych.

Ammann poinformował, że nie oznacza to iż amerykański koncern zakończy produkcję popularnych aut truck, czy SUV-ów.

W styczniu 2016 r. koncern General Motors zainwestował w firmę Lyft pół miliarda dolarów. Firmy będą pracować nad stworzeniem sieci autonomicznych samochodów oraz stacji serwisowych dla ich kierowców.

Tagi: samochód, wiadomości, gospodarka, najważniejsze, wiadomości managera, gospodarka światowa
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz
02-06-2016

cqcqcqJuż pędzę kupić nowe auto , to nic że nie wystarcza na chleb,to nic że lichwa niszczy moja rodzinę.tak nakazuje mi żyć syjonistyczno masonski system … Czytaj całość

02-06-2016

Ferdekzmiany tak zmiany - Polacy już przestają kupować nowe auta gdyż to są śmieci które po wyjechaniu z salonu trzeba dawać do naprawy . Tak oto jest … Czytaj całość

02-06-2016

QQbeQQA już się łudziłem że wrócą do porządnych aut łatwo naprawialnych i mało psujących się , gdzie 120KM będzie z silnika 1.8l a nie 0.8l :-))

Rozwiń komentarze (7)