Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
manager
22.03.2018 17:44

Paweł Musiał nowym członkiem zarządu Eurocash

W zarządzie spółki Eurocash pojawił się Paweł Musiał. Będzie odpowiadał za biznes detaliczny. Decyzję w tej sprawie podjęła rada nadzorcza.

Podziel się
Dodaj komentarz
(mat. pras.)
Paweł Musiał będzie odpowiadał za biznes detaliczny

W komunikacie o powołaniu nowego członka zarządu Eurocash poinformowano, że Paweł Musiał przed objęciem nowego stanowiska był członkiem rady nadzorczej moskiewskiej spółki X5 Retail Group NV. W międzyczasie był także przewodniczącym rady nadzorczej rumuńskiej Profi Rom Food. Paweł Musiał w przeszłości pracował także przez 5 lat w Tesco Polska.

Grupa Eurocash to największa polska firma zajmująca się hurtową dystrybucją produktów żywnościowych oraz wsparciem marketingowym dla niezależnych polskich przedsiębiorców prowadzących działalność detaliczną. Wspierane przez Eurocash sieci franczyzowe i partnerskie zrzeszają ponad 14 tysięcy niezależnych sklepów działających pod takimi markami jak abc, Groszek, Delikatesy Centrum, Lewiatan, Euro Sklep czy Gama. Spółka jest notowana na GPW od 2005 r.

Zobacz też, co o obietnicy pomocy frankowiczom myśli główny ekonomista BCC:

Tagi: manager, eurocash, ludzie, wiadomości, gospodarka, gospodarka polska, najważniejsze, wiadomości managera
Źródło:
ISBnews
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz
09-08-2018

Kosa12ludzie. ogarnijcie sie. wszytkie ceny paliw poszly w gore bo sytuacja w zatoce perskiej czy wyjscie usa z porozumienia nuklearnego z iranem sa wina … Czytaj całość

27-05-2018

lacaprzeciez to, ze paliwo jest droższe to nie jest wina oplaty emisyjnej, bo te akurat placa wielkie korporacje paliwowe tylko żydów co namowili trumpa … Czytaj całość

09-08-2018

bajkopisarzcaly czas wszyscy narzekacie na smog. a teraz przez trumpa paliwa beda po 5 zeta

Rozwiń komentarze (4)