Paweł Musiał nowym członkiem zarządu Eurocash

Paweł Musiał nowym członkiem zarządu Eurocash

Paweł Musiał będzie odpowiadał za biznes detaliczny Fot. mat. pras.
Paweł Musiał będzie odpowiadał za biznes detaliczny

W zarządzie spółki Eurocash pojawił się Paweł Musiał. Będzie odpowiadał za biznes detaliczny. Decyzję w tej sprawie podjęła rada nadzorcza.

W komunikacie o powołaniu nowego członka zarządu Eurocash poinformowano, że Paweł Musiał przed objęciem nowego stanowiska był członkiem rady nadzorczej moskiewskiej spółki X5 Retail Group NV. W międzyczasie był także przewodniczącym rady nadzorczej rumuńskiej Profi Rom Food. Paweł Musiał w przeszłości pracował także przez 5 lat w Tesco Polska.

Grupa Eurocash to największa polska firma zajmująca się hurtową dystrybucją produktów żywnościowych oraz wsparciem marketingowym dla niezależnych polskich przedsiębiorców prowadzących działalność detaliczną. Wspierane przez Eurocash sieci franczyzowe i partnerskie zrzeszają ponad 14 tysięcy niezależnych sklepów działających pod takimi markami jak abc, Groszek, Delikatesy Centrum, Lewiatan, Euro Sklep czy Gama. Spółka jest notowana na GPW od 2005 r.

Zobacz też, co o obietnicy pomocy frankowiczom myśli główny ekonomista BCC:


 

eurocash, zarzą, paweł musiał
ISB
Czytaj także
Polecane galerie
MarianoI
2018-08-09 12:01
polski rzad walczy z podwyzkami paliw, ale amerykanie winduja je na potege! w koncu to oni zarabiaja na lupkach!
Kosa12
2018-08-09 11:47
ludzie. ogarnijcie sie. wszytkie ceny paliw poszly w gore bo sytuacja w zatoce perskiej czy wyjscie usa z porozumienia nuklearnego z iranem sa wina Donalda Trumpa i stojacych z nim zydow
bajkopisarz
2018-08-09 11:43
caly czas wszyscy narzekacie na smog. a teraz przez trumpa paliwa beda po 5 zeta
Pokaż wszystkie komentarze (4)