Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
kolej
25.01.2018 21:19

PKP Cargo wciąż bez prezesa. Kandydaci mają więcej czasu

Największy polski kolejowy przewoźnik towarowy wciąż nie ma prezesa. Rada Nadzorcza PKP Cargo po raz kolejny powołała osobę, która będzie pełniła obowiązki prezesa.

Podziel się
Dodaj komentarz
(Piotr Korczak/REPORTER)
Prezes PKP zarządza też PKP Cargo

PKP Cargo informuje, że do 26 marca osobą pełniącą obowiązki prezesa spółki będzie Krzysztof Mamiński. Ten sam, który od marca ubiegłego roku jest prezesem PKP S.A., a od 26 października pełni obowiązki prezesa PKP Cargo.

Zobacz też, kiedy Pendolino przyspieszy na polskich torach:

Decyzja rady nadzorczej to m.in. efekt wydłużenia terminu na składanie zgłoszeń kandydatów na stanowiska prezesa oraz członka zarządu PKP Cargo. 5 stycznia zdecydowano, że chętni do pracy będą mieli czas 8 lutego do godz. 10.00.

Mamiński na różnych stanowiskach w firmach kolejowych pracował od roku 1976. W latach 90. zaangażował się w działalność związkową – był m.in. członkiem Komisji Krajowej NSZZ "Solidarność" oraz przewodniczącym Sekcji Krajowej Kolejarzy i Sekretariatu Transportowców. Do zarządu PKP po raz pierwszy wszedł w 1998 r.

Przez niespełna rok pracował także jako prezes Przewozów Regionalnych.

Tagi: kolej, pkp cargo, giełda, wiadomości, gospodarka, gospodarka polska, najważniejsze, wiadomości managera, giełda na żywo
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz
25-01-2018

KokoTeraz pieniądz ma coraz mniejszą wartość. Zacząłem inwestować w złoto w goldenmark. Złoto, to kruszec, który zawsze będzie w cenie.

25-01-2018

bajkopisarzPo porównaniu działania różnych spółek, zdjecydowanie polecam wszystkim goldenmark. To jest jednak jakość i spokój, że kupione złoto będzie prawdziwym … Czytaj całość

25-01-2018

KarolPewnie Misiewicz nie zgodził się na 50k pensji i stąd się vacat zrobił.

Rozwiń komentarze (9)