Notowania

Play już nie na sprzedaż. Oferty były za niskie

Sieć komórkowa Play już nie jest na sprzedaż - donosi Reuters, powołując się na anonimowe źródła. Oferty, jakie otrzymali właściciele sieci miały być za niskie.

Podziel się
Dodaj komentarz
(Wlodzimierz Wasyluk/ EastNews)

Sieć komórkowa Play już nie jest na sprzedaż - donosi Reuters, powołując się na anonimowe źródła. Oferty, jakie otrzymali właściciele sieci, miały być za niskie.

O tym, że sieć po raz kolejny miała być wystawiona na sprzedaż, pisaliśmy na początku września. Do wzięcia miały być wszystkie udziały wartego 12 mld zł operatora. Jeśli ta transakcja doszłaby do skutku, to byłaby jedną z największych w ostatnich latach.

Okazuje się jednak, że tak się nie stanie. Jak informuje Reuters, powołując się na dwa anonimowe źródła, właściciele sieci komórkowej wycofali się z zamiaru jej sprzedaży. Powodem miała być zbyt niska wartość ofert. Według agencji, otrzymali propozycję sprzedaży sieci Play za ok. 3 mld dolarów. Później jeden z właścicieli poinformował, że złożono siedem niewiążących ofert. Miały one opiewać na około 3,5 mld euro.

Play ma ponad 14,15 mln klientów i 25-porc. udział w rynku.

Tagi: play, business news, wiadomości, gospodarka, telekomunikacja, prosto z firm, gospodarka polska, najważniejsze, wiadomości managera
Źródło:
money.pl
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz
07-10-2016

alekPlay to najwiekszy syf.

07-10-2016

Polakodszedłem od nich tylko z jednego POwodu - do reklam używają antypolaka wojewódzkiego

07-10-2016

GrafikA ja w Naszej Rodzinie za 30 zeta i 2000 minut do wszystkich ( kom, stacj. itp ) i 4 GB Internetu i 2000 SMS I MMS ! i tak jeszcze zostaje nie … Czytaj całość

Rozwiń komentarze (30)