Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Play już nie na sprzedaż. Oferty były za niskie

30
Podziel się

Sieć komórkowa Play już nie jest na sprzedaż - donosi Reuters, powołując się na anonimowe źródła. Oferty, jakie otrzymali właściciele sieci miały być za niskie.

Play już nie na sprzedaż. Oferty były za niskie
(Wlodzimierz Wasyluk/ EastNews)
bDIcFuoR

Sieć komórkowa Play już nie jest na sprzedaż - donosi Reuters, powołując się na anonimowe źródła. Oferty, jakie otrzymali właściciele sieci, miały być za niskie.

O tym, że sieć po raz kolejny miała być wystawiona na sprzedaż, pisaliśmy na początku września. Do wzięcia miały być wszystkie udziały wartego 12 mld zł operatora. Jeśli ta transakcja doszłaby do skutku, to byłaby jedną z największych w ostatnich latach.

Okazuje się jednak, że tak się nie stanie. Jak informuje Reuters, powołując się na dwa anonimowe źródła, właściciele sieci komórkowej wycofali się z zamiaru jej sprzedaży. Powodem miała być zbyt niska wartość ofert. Według agencji, otrzymali propozycję sprzedaży sieci Play za ok. 3 mld dolarów. Później jeden z właścicieli poinformował, że złożono siedem niewiążących ofert. Miały one opiewać na około 3,5 mld euro.

bDIcFuoT

Play ma ponad 14,15 mln klientów i 25-porc. udział w rynku.

bDIcFupu
business news
wiadomości
Źródło:
money.pl
KOMENTARZE
(30)
Raflik
4 lata temu
Co wy ludzie wygadujecie spośród wszystkich moich znajomych mam najtańszy no limit właśnie w Play co prawda po negocjacjach nielimitowane rozmowy na komórki, stacjonarne oraz nielimitowane sms i mm a do tego 1,5 gb internetu za 27,5 brutto miesięcznie.... Pytania ?!?!?! Pokażcie mi lepszą ofertę w tmobile plus czy orange .... dla niedowiarków mog syałać foto faktury :P
Nie_kupiłem
4 lata temu
warte 12 mld zł, a mieli ofertę na 3,5 mld euro, więc z korzyścią by sprzedali (licząc po kursie 4,28)
Biezimiennyj
4 lata temu
Jest wielu operatorów bardziej szanujacych klientów. Ceny jakie proponują dla stałych klientów to jakaś kpina z ludzi.
bDIcFupv
Natalia
4 lata temu
Jestem w Play i po negocjacjach na przedłużenie umowy mam za 25 zl w abonamencie 7GB w prędkości LTE ULTRA i wszystko inne bez limitu czyli rozmowy na kom i stacjonarne oraz smsy i mmsy. Umowa na czas nieokreślony super!
babcia
4 lata temu
Może redaktor powinien być konsekwentny jeśli chodzi o wartości sieci czy podane w złotówkach czy w Euro .
...
Następna strona