Play już nie na sprzedaż. Oferty były za niskie

Play już nie na sprzedaż. Oferty były za niskie

Fot. Wlodzimierz Wasyluk/ EastNews

Sieć komórkowa Play już nie jest na sprzedaż - donosi Reuters, powołując się na anonimowe źródła. Oferty, jakie otrzymali właściciele sieci, miały być za niskie.

O tym, że sieć po raz kolejny miała być wystawiona na sprzedaż, pisaliśmy na początku września. Do wzięcia miały być wszystkie udziały wartego 12 mld zł operatora. Jeśli ta transakcja doszłaby do skutku, to byłaby jedną z największych w ostatnich latach.

Okazuje się jednak, że tak się nie stanie. Jak informuje Reuters, powołując się na dwa anonimowe źródła, właściciele sieci komórkowej wycofali się z zamiaru jej sprzedaży. Powodem miała być zbyt niska wartość ofert. Według agencji, otrzymali propozycję sprzedaży sieci Play za ok. 3 mld dolarów. Później jeden z właścicieli poinformował, że złożono siedem niewiążących ofert. Miały one opiewać na około 3,5 mld euro.

Play ma ponad 14,15 mln klientów i 25-porc. udział w rynku.

Money.pl
Czytaj także
Polecane galerie
marcinczy
2016-10-09 12:23
Jak piszesz w artykule o kwotach to pisz w Euro lub PLN , a nie ty piszesz na poczatku artykułu tak, a pod koniec inaczej.
andy
2016-10-09 11:46
mam pleja od killku ładnych lat, odkąd plus dawał 200 minut w abonamencie a play 400 za te samą cene, jak mam słaby zasieg to wybieram sobie siec np tmobile ktora ma zasieg i wszystko to mam w abonamencie, plus tmobile orange wszystko za darmo to po co zmieniac
miś23
2016-10-09 10:18
Wszystko to samo kuszenie klienta aby nie zmienił sieci
Pokaż wszystkie komentarze (30)