Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na
oprac. Agata Kalińska
|

Play już nie na sprzedaż. Oferty były za niskie

30
Podziel się:

Sieć komórkowa Play już nie jest na sprzedaż - donosi Reuters, powołując się na anonimowe źródła. Oferty, jakie otrzymali właściciele sieci miały być za niskie.

Play już nie na sprzedaż. Oferty były za niskie
(Wlodzimierz Wasyluk/ EastNews)

Sieć komórkowa Play już nie jest na sprzedaż - donosi Reuters, powołując się na anonimowe źródła. Oferty, jakie otrzymali właściciele sieci, miały być za niskie.

O tym, że sieć po raz kolejny miała być wystawiona na sprzedaż, pisaliśmy na początku września. Do wzięcia miały być wszystkie udziały wartego 12 mld zł operatora. Jeśli ta transakcja doszłaby do skutku, to byłaby jedną z największych w ostatnich latach.

Okazuje się jednak, że tak się nie stanie. Jak informuje Reuters, powołując się na dwa anonimowe źródła, właściciele sieci komórkowej wycofali się z zamiaru jej sprzedaży. Powodem miała być zbyt niska wartość ofert. Według agencji, otrzymali propozycję sprzedaży sieci Play za ok. 3 mld dolarów. Później jeden z właścicieli poinformował, że złożono siedem niewiążących ofert. Miały one opiewać na około 3,5 mld euro.

Play ma ponad 14,15 mln klientów i 25-porc. udział w rynku.

business news
wiadomości
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
money.pl
KOMENTARZE
(30)
marcinczy
7 lat temu
Jak piszesz w artykule o kwotach to pisz w Euro lub PLN , a nie ty piszesz na poczatku artykułu tak, a pod koniec inaczej.
andy
7 lat temu
mam pleja od killku ładnych lat, odkąd plus dawał 200 minut w abonamencie a play 400 za te samą cene, jak mam słaby zasieg to wybieram sobie siec np tmobile ktora ma zasieg i wszystko to mam w abonamencie, plus tmobile orange wszystko za darmo to po co zmieniac
miś23
7 lat temu
Wszystko to samo kuszenie klienta aby nie zmienił sieci
maxis
7 lat temu
Play to dziwna firma aktualnie jestem w Play od stycznia BR. o i nie jestem z sieci zadowolony. Po pierwsze na kartę play nie ma zasięgu prawie wogule.... Po drugie W abonamencie Tylko zasięg jest w Sieci T mobile....Więc Po jakiego dziada ja mam nadal byc w tej sieci gdy umowa mi dobiegnie Końca... Odchodzę z Play Na 500% . I wybiorę sobie Orange lub T mobile. Nie lubię play bo ludzie z salonów też kilka razy byłem...i ciagle kręca.... Gdy byłem w salonach kilka razy To na Gwałt wciskano ludziom Pakiet rodzina w Play... ten z 3 numerami..
do PLAY
7 lat temu
Od maja mój numer jest przenoszony do play sprawa została zgłoszona dwa razy do praw konsumenta. PLAY odpisali ze nie odebrałem karty a kartę odebrałem w dniu podpisania umowy, numer z tej starej karty został wyłączony 3 dni temu. Czy ktoś może mi doradzić co robić? bo za każdym razem mi mówią ze za miesiąc przeniosą mi numer a cierpliwość moja się już 3dni temu skończyła. Czy mam założyć im sprawę w sądzie?
...
Następna strona