Notowania

pracodawcy
21.04.2016 07:12

Pracodawcy z gestem. Z okazji swoich urodzin dali pracownikom sowite premie

Firma jubilata spod Mediolanu produkująca kompresory do chłodni jest trzecią na świecie w tej branży. Prosperuje znakomicie i jej właściciel postanowił uczcić to ze swymi pracownikami. Każda z dwustu osób otrzymała po tysiąc euro.

Podziel się
Dodaj komentarz
(Bartosz Wawryszuk)

Na swoje osiemdziesiąte urodziny oraz osiemdziesięciolecie firmy jej właściciel podarował każdemu z 200 pracowników tysiąc euro. To nie pierwszy przykład hojności włoskich przedsiębiorców, którzy mimo kryzysu dzielą się zyskami z załogą

Firma jubilata spod Mediolanu produkująca kompresory do chłodni jest trzecią na świecie w tej branży. Prosperuje znakomicie i jej właściciel postanowił uczcić to ze swymi pracownikami. Każda z dwustu osób otrzymała po tysiąc euro. Znajdą je w kopercie z wypłatą 27 kwietnia.

Efektu zaskoczenia nie będzie, bo ktoś wyjawił jego plany. Był za to efekt wdzięczności, bo załoga postanowiła od razu podziękować pracodawcy, wydając dla niego przyjęcie. Oczywiście w godzinach pracy.

We wrześniu obchodzący 60. urodziny inny przedsiębiorca z Lombardii podarował członkom załogi po 600 euro nas osobę. Wszyscy pamiętają jeszcze właściciela firmy, który kilka miesięcy temu zapisał swoim pracownikom w testamencie półtora miliona euro.

Zobacz także: Przedsiębiorcy są gotowi podwyższyć pensje, ale stawiają warunki

Tagi: pracodawcy, najważniejsze, wiadomości managera
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz