Notowania

Szejk Dubaju skontrolował urzędy. W biurach nie zastał personelu

Szejk Muhammad znany jest z niezapowiedzianych kontroli różnych instytucji państwowych, gdyż pragnie osobiście upewnić się co do jakości świadczonych przez nie usług.

Podziel się
Dodaj komentarz
(Wikimedia/public domain)
Muhammad al-Maktum

Szejk Dubaju Muhammad al-Maktum skontrolował w niedzielę rano kilka urzędów zajmujących się sprawami obywateli i odkrył, że nie było tam... żadnego personelu. Film z kontroli stał się hitem internetu - informuje w poniedziałek gazeta "Gulf News".

Szejk Muhammad znany jest z niezapowiedzianych kontroli różnych instytucji państwowych, gdyż pragnie osobiście upewnić się co do jakości świadczonych przez nie usług. Najnowsza wizytacja zaczęła się w niedzielę, która w Zjednoczonych Emiratach Arabskich jest dniem roboczym, o 7.30, więc szefowie odwiedzonych przez monarchę instytucji powinni być już w pracy. Niestety, żaden z nich nie pojawił się na czas.

Wideo, które na Twitterze udostępniło Biuro Medialne Dubaju, przedstawia szejka Muhammada powitanego jedynie przez wiszący na ścianie za pustym biurkiem portret z jego podobizną. Film zrobił furorę w mediach społecznościowych.

- Szejk chciał wysłać jasny przekaz. Rzetelność pracy zaczyna się od kierownictwa, więc nie wyciągniemy konsekwencji wobec szeregowych pracowników, skoro ich szefów nie było na miejscu - podkreślił szef Biura Medialnego Dubaju.

Według "Gulf News" odwiedzone przez szejka urzędy to wydział ekonomicznego rozwoju Dubaju, wydział gruntów i rada miejska.

Tagi: zjednoczone emiraty arabskie, ludzie, manager, najważniejsze, wiadomości managera
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz
29-08-2016

Kij ofskiI dlatego OGŁASZAM ze w Warszawie odbędzie sie w tej sprawie wielki REDYK K-omitywy O-głupiałych D-ewiantów. Spęd baranów poprowadzi pierwszy TRYK RP … Czytaj całość

29-08-2016

PROBOSZCZBO BYŁA NIEDZIELA I POSZLI DO KOŚCIOŁA

29-08-2016

V-DICo kraj to obyczaj. W niektórych krajach też nie pracują rano,, a w nocy ; np. Izba Wyższa Parlamentu.

Rozwiń komentarze (27)