Notowania

najważniejsze
01.03.2016 17:54

Targi jachtów w Dubaju. Jeden z szejków pływa polskim katamaranem

Polskie katamarany znane są na całym świecie. Spersonalizowane wyposażenie, wystrój wnętrza projektowany na życzenie klienta, dobra jakość i możliwość organizowania długich rejsów - to oferta, która przekonuje bogatych klientów do kupna.

Podziel się
Dodaj komentarz
(Dubai International Boat Show)

800 firm z 55 krajów prezentuje najnowsze morskie wyposażenie na międzynarodowej wystawie jachtów w Dubaju. Na największych targach morskich w Zatoce Perskiej swoje luksusowe wyroby pokazują również Polacy.

Polskie katamarany znane są na całym świecie. Spersonalizowane wyposażenie, wystrój wnętrza projektowany na życzenie klienta, dobra jakość i możliwość organizowania długich rejsów - to oferta, która przekonuje bogatych klientów do kupna luksusowych łodzi.

- Arabscy klienci jeżdżą po świecie i wiedzą, że niekoniecznie widoczne wszędzie złoto świadczy o elegancji i luksusie - tłumaczy Karolina Paszkiewicz z gdańskiej firmy produkującej jachty. Polskim katamaranem podróżuje między innymi jeden z szejków ze stolicy Zjednoczonych Emiratów Arabskich, Abu Zabi.

Dubai International Boat Show od 24 lat gromadzi firmy produkujące sprzęt nawigacyjny, nurkowy, silniki czy jachty motorowe. Największa atrakcją tegorocznej wystawy ma być prezentacja 39 nowości. Premiera nowej jednostki to największy rarytas dla miłośników żeglarstwa i sportów motorowych na całym świecie.

Dubaj wykorzystując swoje położenie łączy miłośników tych sportów ze Wschodu i Zachodu. W tym roku organizatorzy spodziewają się ćwierć miliona odwiedzających ze 120 krajów.

Tagi: najważniejsze, wiadomości managera, lifestyle
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz