Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

TotalMoney.pl kupiony przez Grupę Wirtualna Polska

0
Podziel się:

Jest to ósma akwizycja Grupy WP od debiutu giełdowego w maju 2015 roku. Grupa Wirtualna Polska jest właścicielem portalu money.pl.

TotalMoney.pl kupiony przez Grupę Wirtualna Polska
bEJUfnKJ

Grupa Wirtualna Polska za 14,5 mln zł kupiła porównywarkę finansową TotalMoney.pl. To pierwsze przejęcie Grupy w tym roku i kolejny ruch potwierdzający jej apetyt w segmencie finansowego e-commerce.

Serwis TotalMoney.pl znany jest przede wszystkim jako porównywarka produktów bankowych i ubezpieczeniowych, m.in. kredytów, lokat, kart kredytowych, kont, ubezpieczeń.

Oprócz tego, można za jego pomocą bowiem porównać ceny energii, podstawowych usług telekomunikacyjnych, TV czy dostępu do internetu. TotalMoney.pl prowadzi też program partnerski TMefekt.pl.

bEJUfnKL

- Segment usług finansowych online rozwija się dynamicznie i chcemy partycypować w tych wzrostach. Wiemy, że także w tym obszarze skala ma znaczenie, bowiem zwiększa siłę negocjacyjną i pozwala oferować lepsze warunki naszym partnerom. Widzimy to wyraźnie po ubiegłorocznych dwucyfrowych wzrostach przychodów naszej spółki Money.pl. - mówi Jacek Świderski, prezes zarządu Grupy Wirtualna Polska.

TotalMoney.pl będzie kolejnym serwisem z segmentu finansowego e-commerce należącym do Grupy Wirtualna Polska. Oprócz niego, spółka ma już w swoim portfelu porównywarki finansowe direct.money.pl i finansowysupermarket.pl i program partnerski Money2Money.

- Dzięki połączonej strukturze dotrzemy do jeszcze większej i lepiej sprofilowanej grupy użytkowników. Z perspektywy rynku finansowego jako klienta, wszystko oparte jest tylko o jeden kontakt. Bank w jednym miejscu otrzymuje dostęp do trzech porównywarek produktów finansowych: direct.money.pl, finansowysupermarket.pl i TotalMoney.pl oraz dwóch silnych programów partnerskich: money2money.pl i TMefekt.pl - dodaje Aleksander Kusz, prezes spółki Money.pl.

bEJUfnKR

Jest to ósma akwizycja Grupy WP od debiutu giełdowego w maju 2015 roku. Grupa Wirtualna Polska jest właścicielem portalu money.pl.

bEJUfnLm
business news
giełda
Źródło:
money.pl
KOMENTARZE
(0)