Najpopularniejszy w Polsce portal o finansach i biznesie
Twórcy Allegro i otomoto zakładają nowy serwis

Twórcy Allegro i otomoto zakładają nowy serwis

Motsy.pl - to nowy serwis założony przez Grzegorza Dąbkowskiego, założyciela i wieloletniego dyrektora otomoto.pl oraz Łukasza Nowaka, pełniącego podobną funkcję w Allegro. Platforma ma pomóc klientom w zakupie nowego auta z salonu, ale nie tylko. Twórcy zapewniają, że to ich autorski projekt.

Jak poinformował portal antyweb.pl, oprócz samochodów nowych, na platformie pojawią się również tzw. "gwarantowane auta używane" czyli takie, oferowane przez autoryzowanych sprzedawców z całego kraju.

Użytkownicy portalu mają mieć możliwość konfiguracji wyszukiwanego auta - nie tylko w oparciu o model, ale też kolor czy cenę. Wystarczy określić, jakie cechy ma mieć samochód oraz budżet, a wtedy autoryzowany dealer przedstawi potencjalnemu kupcowi ofertę.

- Oparliśmy się na własnych doświadczeniach przy zakupie samochodów - mówi Łukasz Nowak, cytowany przez antyweb.pl. - Często brakuje nam czasu, możliwości podróżowania, czasem też umiejętności negocjacji. Chcieliśmy uprościć ten proces.

Dyrektor operacyjny nowej platformy przyznaje, że Polacy szukają przede wszystkim samochodów od zaufanych sprzedawców, za których uważa się przede wszystkim autoryzowanych dealerów samochodowych.

- Do tej pory nie było w internecie miejsca dedykowanego dealerom i ich ofercie samochodów używanych. Takie oferty zdarzają się w serwisach ogłoszeniowych, ale giną w zalewie ofert komisowych - przyznaje Łukasz Nowak. - Motsy.pl jest dostępne tylko dla dealerów, dzięki czemu klient zyskuje pewność, że po drugiej stronie są zweryfikowane, dbające o swoją reputację firmy.

samochody, allegro, salony samochodowe, otomoto
Money.pl
Czytaj także
Polecane galerie
Ka-roll
2016-08-13 16:06
To jest zwykła konfiguracja aut, a top dealer , to ogłoszenia dealerów, tak więc to inny serwis.
Damian
2016-08-13 15:48
2 " oryginalnych " panów kopiuje serwis, który juz jest :) zdaje się topdealer
Gratulacje za oryginalność !!! hahahahahahahhahah
Marta Gdańsk
2016-08-13 15:08
Jest już taki serwis TOP DEALER, gdzie jak widziałam salony dodają samochody.
Tak więc to kopia.
Pokaż wszystkie komentarze (28)