Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na
oprac. Przemysław Ciszak
|

Zakłady Azotowe Puławy mają nowego prezesa. Został nim Krzysztof Bednarz

3
Podziel się:

Rada nadzorcza Grupy Azoty Zakładów Azotowych Puławy powołała Krzysztofa Bednarza na funkcję prezesa zarządu. Funkcję będzie pełnił przez okres wspólnej trzyletniej kadencji zarządu trwającej od 5 kwietnia 2016 r.

Zakłady Azotowe Puławy mają nowego prezesa. Został nim Krzysztof Bednarz
(Zakłady Azotowe Puławy)

Bednarz z dniem 13 sierpnia 2018 roku został oddelegowany przez Radę Nadzorczą do wykonywania czynności prezesa zarządu spółki.

"Uchwała o powołaniu na funkcję prezesa zarządu wchodzi w życie z dniem złożenia rezygnacji przez pana dra Krzysztofa Bednarza z członkostwa w radzie nadzorczej spółki" - czytamy w komunikacie.

Bednarz jest członkiem RN spółki od 1 czerwca 2017 r.

W połowie sierpnia br. RN spółki odwołała ze składu zarządu Jacka Janiszka - prezesa zarządu. Jego obowiązki czasowo przejął Krzysztof Bednarz.

Grupa Azoty zajmuje drugą pozycję w UE w produkcji nawozów azotowych i wieloskładnikowych, a takie produkty jak melamina, kaprolaktam, poliamid, alkohole OXO czy biel tytanowa mają również silną pozycję w sektorze chemicznym znajdując swoje zastosowanie w wielu gałęziach przemysłu.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez * *dziejesie.wp.pl

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
ISBnews
KOMENTARZE
(3)
Zenek
5 lata temu
koło fortuny dla piSSowskich funkcjonariuszy kręci się dalej, za pół roku nowy piSSowski spadochroniarz z wielomilionową odprawą
Głęboka Myśl
5 lata temu
Koło fortuny odpraw dla czynowników Populizmu i Socjotechniki kręci się wesoło... Nie trzeba kraść...
Taki tam
5 lata temu
Rozumiem, że popiera PIS rękoma, nogami i płaci haracz firmowy SPONSORING (PIS) na partie i SZMAL, oraz działkę dla prezesa