Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Zakłady Azotowe Puławy mają nowego prezesa. Został nim Krzysztof Bednarz

Rada nadzorcza Grupy Azoty Zakładów Azotowych Puławy powołała Krzysztofa Bednarza na funkcję prezesa zarządu. Funkcję będzie pełnił przez okres wspólnej trzyletniej kadencji zarządu trwającej od 5 kwietnia 2016 r.

Podziel się
Dodaj komentarz
(Zakłady Azotowe Puławy)

Bednarz z dniem 13 sierpnia 2018 roku został oddelegowany przez Radę Nadzorczą do wykonywania czynności prezesa zarządu spółki.

"Uchwała o powołaniu na funkcję prezesa zarządu wchodzi w życie z dniem złożenia rezygnacji przez pana dra Krzysztofa Bednarza z członkostwa w radzie nadzorczej spółki" - czytamy w komunikacie.

Bednarz jest członkiem RN spółki od 1 czerwca 2017 r.

W połowie sierpnia br. RN spółki odwołała ze składu zarządu Jacka Janiszka - prezesa zarządu. Jego obowiązki czasowo przejął Krzysztof Bednarz.

Grupa Azoty zajmuje drugą pozycję w UE w produkcji nawozów azotowych i wieloskładnikowych, a takie produkty jak melamina, kaprolaktam, poliamid, alkohole OXO czy biel tytanowa mają również silną pozycję w sektorze chemicznym znajdując swoje zastosowanie w wielu gałęziach przemysłu.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez * *dziejesie.wp.pl

Tagi: chemia, farmacja, giełda, wiadomości, gospodarka, najważniejsze, gospodarka polska, wiadomości managera, giełda na żywo
Źródło:
ISBnews
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz
21-09-2018

Taki tamRozumiem, że popiera PIS rękoma, nogami i płaci haracz firmowy SPONSORING (PIS) na partie i SZMAL, oraz działkę dla prezesa

21-09-2018

Głęboka MyślKoło fortuny odpraw dla czynowników Populizmu i Socjotechniki kręci się wesoło... Nie trzeba kraść...

09-10-2018

Zenekkoło fortuny dla piSSowskich funkcjonariuszy kręci się dalej, za pół roku nowy piSSowski spadochroniarz z wielomilionową odprawą

Rozwiń komentarze (3)