Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Zmiany w Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości. Prezes zrezygnowała

Bożena Lublińska-Kasprzak, prezes Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości zrezygnowała ze stanowiska po 8 latach pracy. - To wspólna decyzja podjęta po rozmowach z wicepremierem Mateuszem Morawieckim – potwierdził w rozmowie z money.pl Miłosz Marczuk, rzecznik PARP.

Podziel się
Dodaj komentarz
(Money.pl)

Bożena Lublińska-Kasprzak, prezes Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości zrezygnowała ze stanowiska po 8 latach pracy. - To wspólna decyzja podjęta po rozmowach z wicepremierem Mateuszem Morawieckim - potwierdził w rozmowie z money.pl Miłosz Marczuk, rzecznik PARP.

O swojej rezygnacji Bożena Lublińska-Kasprzak poinformowała na Twitterze.

"Agencja kierowana przez Bożenę Lublińską-Kasprzak zawarła prawie 17 tysięcy umów z przedsiębiorstwami i instytucjami z otoczenia biznesu na kwotę prawie 36 mld zł. BCC szacuje, że działania PARP średnio w skali rocznej w ostatnich 4 latach generowały około 0,2 punktu procentowego tempa wzrostu gospodarczego w kraju. Wspierane projekty spowodowały wzrost miejsc pracy o 5% w firmach objętych wsparciem" - czytamy w oświadczeniu przesłanym money.pl.

Bożena Lublińska-Kasprzak z PARP związana była od kwietnia 2008 roku, kiedy to została powołana na stanowisko zastępcy prezesa PARP. Prezesem była od marca 2009 roku do teraz.

Tagi: parp, business news, ludzie, manager, najważniejsze, wiadomości managera
Źródło:
money.pl
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz