Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
polityka
16.03.2014 19:49

Lot MH370 Malaysia Airlines. Rodziny zaginionych mają pretensje

Siostra pasażera zaginionego samolotu Malaysia Airlines opowiada o swojej frustracji w relacjach z przedstawicielami linii i malezyjskimi władzami.

Podziel się
Dodaj komentarz

Siostra Paula Weeksa, obywatela Nowej Zelandii, który był na pokładzie zaginionego samolotu Malaysia Airlines, lot MH370, opowiedziała o frustracji z jaką patrzy na próby rozwiązania zagadki zniknięcia samolotu przez malezyjskie władze.

Sara Weeks, siostra jednego z pasażerów zaginionego samolotu: Przyznanie się do tego, że zgubili samolot wreszcie ma jakiś sens. Przez cały czas powtarzaliśmy im "Jak mogliście zgubić samolot?", a oni zachowywali się tak, jakby było inaczej. To, co jest najbardziej przygnębiające to fakt, że mieli tą informację od wielu dni, ale jako oficjalna wiadomość pojawiła się ona dopiero wczoraj. Mamy jakiś kontakt z Malaysia Airlines i z konsulatem, ale muszę przyznać, że większości informacji, jak każdy, dowiadujemy się z telewizji. Brak komunikacji jest wprost niewiarygodny. Nie rozumiem dlaczego oni uznają, że rodziny pasażerów wolałyby usłyszeć o losach samolotu z telewizji. Uważam poza tym, że ich zdolność do przekazywania nam bieżących informacji jest niesamowicie niedbała. W ogóle nie zależy im na tym, żebyśmy jako pierwsi dowiadywali się o postępach w poszukiwaniach.

Tagi: polityka, liveinfo
Źródło:
LiveInfo
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz