Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Matka oskarżona o porzucenie niemowlęcia w przydrożnym rowie

0
Podziel się

Trzydziestoletnia mieszkanka Sydney została oskarżona o usiłowanie zabójstwa swojego nowonarodzonego syna, którego porzuciła w przydrożnym rowie. Płacz dziecka...

Matka oskarżona o porzucenie niemowlęcia w przydrożnym rowie
bEhchwwl

Trzydziestoletnia mieszkanka Sydney została oskarżona o usiłowanie zabójstwa swojego nowonarodzonego syna, którego porzuciła w przydrożnym rowie. Płacz dziecka usłyszał przypadkowy przechdzień. Tygodniowy noworodek jest w ciężkim, ale stabilnym stanie. Przebywa w szpitalu dziecięcym Westmead w Sydney. Dzień wcześniej dziecko znalazł rowerzysta w głębokim na 2,5 metra przydrożnym rowie, znajdującym się przy autostradzie M7 w Quakers Hill na przedmieściach Sydney, podała w oświadczeniu lokalna policja. Matka dziecka, Saifale Nai z Quakers Hill, nie pojawiła się w poniedziałek w sądzie na przesłuchaniu w tej sprawie. Nie wnioskowała też o zwolnienie za kaucją, pozostanie więc w areszcie do następnej rozprawy, która odbędzie się w piątek. Nai grozi maksymalny wymiar kary, dwadzieścia pięć lat więzienia. David Otte, rowerzysta, który znalazł dziecko: Myśleliśmy, że to mały kotek, albo coś w tym rodzaju. Dopiero kiedy zeszliśmy na dół i dokładnie zobaczyliśmy zawiniątko okazało się, że to było maleńkie dziecko.
Hayley Otte To jest chyba coś, czego nikt nigdy nie chciałby w życiu zobaczyć. Dlatego jedyne, czego pragnę dla tego dziecka, to żeby było bezpieczne i cieszę się, że zeszliśmy na dół tego rowu. Tak, to jedyne, o czym teraz myślę: żeby ten maluch był bezpieczny i zdrowy. Inspektor David Lagats, policja Nowej Południowej Walii: Bardzo dobrze dla tego dziecka się stało, że nie musiało dłużej cierpieć w tym upale i w takich warunkach. Czy miałoby szanse na przetrwanie? Wątpię, ale to zależy od opinii lekarzy.

bEhchwwO
KOMENTARZE
(0)