Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Metodystyczny pastor przeciwko małżeństwom homoseksualnym

0
Podziel się:

Pastor Kościoła Metodystów w USA zamierza zignorować kościelny nakaz udzielania związków małżeńskich osobom tej samej płci.
Pastor Frank Schaefer toleruje wyznawców-homoseksualistów, lecz nie akceptuje praktyk homoseksualnych, jako "niezgodnych z chrześcijańskimi wartościami".

Frank Schaefer, pastor Kościoła Metodystów
"Przede wszystkim nie mogę zezwolić na panujące prawa oraz język w Księdze Dyscypliny Zjednoczonego Kościoła Metodystów, które dyskryminują i obrażają naszych
homoseksualnych bliźnich".

"Jednak nie mogę także dobrowolnie sprzeniewierzyć się swoim ideałom, ponieważ przemawiam w imieniu tysięcy homoseksualnych członków naszej wspólnoty".

"Czuję się zobowiązany do podjęcia kroków w celu zlikwidowania tych krzywdzących zapisów prawnych w Księdzy Dyscypliny. W ten sposób pragnę wypełnić swoje
posłannictwo".

Metodystyczny pastor przeciwko małżeństwom homoseksualnym
bEsijYPV

Pastor Kościoła Metodystów w USA zamierza zignorować kościelny nakaz udzielania związków małżeńskich osobom tej samej płci. Pastor Frank Schaefer toleruje wyznawców-homoseksualistów, lecz nie akceptuje praktyk homoseksualnych, jako "niezgodnych z chrześcijańskimi wartościami". Frank Schaefer, pastor Kościoła Metodystów "Przede wszystkim nie mogę zezwolić na panujące prawa oraz język w Księdze Dyscypliny Zjednoczonego Kościoła Metodystów, które dyskryminują i obrażają naszych homoseksualnych bliźnich". "Jednak nie mogę także dobrowolnie sprzeniewierzyć się swoim ideałom, ponieważ przemawiam w imieniu tysięcy homoseksualnych członków naszej wspólnoty". "Czuję się zobowiązany do podjęcia kroków w celu zlikwidowania tych krzywdzących zapisów prawnych w Księdzy Dyscypliny. W ten sposób pragnę wypełnić swoje posłannictwo".

bEsijYQy
liveinfo
KOMENTARZE
(0)