Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
polityka
12.11.2014 10:42

Miasto w Massachusetts rozważa wprowadzenie zakazu sprzedaży wyrobów tytoniowych

Władze miasta Westminster w Massachusetts rozważają, czy ich miasto nie powinno stać się pierwszą wspólnotą w Stanach Zjednoczonych, która zakaże sprzedaży...

Podziel się
Dodaj komentarz

Władze miasta Westminster w Massachusetts rozważają, czy ich miasto nie powinno stać się pierwszą wspólnotą w Stanach Zjednoczonych, która zakaże sprzedaży wszelkich produktów tytoniowych w mieście. Brian Vincent, właściciel sklepu: Podejrzewam, że ludzie będą się zaopatrywać poza miastem. Kiedy będą wyjeżdżać, również poza miastem będą kupować benzynę, potem zatrzymają się gdzieś, żeby zrobić zakupy i tym samym będą napędzać biznes poza naszym miastem. Wtedy usługi i handel w Westminster po prostu padną. Nate Johnson, przeciwnik zakazu sprzedaży papierosów: Początkowo myślałem, że to jest jakiś żart, bo jakoś nie wyobrażam sobie, jak oni chcą tego dokonać. To jest w końcu władza ludzi, wybrana przez tych ludzi i dla tych ludzi. Vicki Tobin, popiera zakaz sprzedaży papierosów: Mnie się to podoba. Uważam, że palenie to okropny nawyk. Jak już powiedziałam, mam trzech małych chłopców i nie chciałabym, żeby oni ... chciałabym patrzeć, jak dorastają i papierosy nigdy nie staną się częścią ich codziennego życia.
Jill Clifford, przeciwnik zakazu sprzedaży papierosów: Nie podoba mi się takie podejście. Nie uważam, żeby to było... hmm, żeby dało rezultaty takie, jakie chcieliby osiągnąć. Poza tym uważam, że to poważnie uderzy w nasz lokalny biznes. I w wolność do sprzedaży rzeczy, które są dozwolone przez prawo.

Tagi: polityka, liveinfo
Źródło:
LiveInfo
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz