Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Miley Cyrus błyszczała na koncercie świątecznym

0
Podziel się:

Doroczny koncert bożonarodzeniowy "Jingle Ball"" w Madison Square Garden rozpoczęła Miley Cyrus, która zaśpiewała dwa swoje przeboje "Wrecking Ball" i "We can't stop".
Występ piosenkarki zapowiedziała w piątkową noc Lindsay Lohan, która dodała, że uwielbia, kiedy Miley "jest sobą".
Dzika Cyrus pojawiła się na scenie w błyszczącym czerwonym stroju, który miał przypominać bożonarodzeniową ozdobę.
Tej nocy na scenie pojawili się również Selena Gomez, Enrique Iglesias oraz Robin Thicke, który krzyknął do tłumu: "Zastanawiam się , komu dzisiaj zaśpiewa Miley Cyrus?"
Ariana Grande wykonała "The Way" oraz "Honeymoon Avenue" w stylu Mariah Carey.
Publiczność zachwyciła też dziewczęca grupa Fifth Harmony, a do czerwoności rozgrzał widzów energetyczny występ Macklemore &Ryana Lewisa oraz Pitbulla.
Na koncercie wystąpili też Paramore, Jason Derulo, Fall Out Boy oraz Austin Mahone.

Miley Cyrus błyszczała na koncercie świątecznym

Doroczny koncert bożonarodzeniowy "Jingle Ball"" w Madison Square Garden rozpoczęła Miley Cyrus, która zaśpiewała dwa swoje przeboje "Wrecking Ball" i "We can't stop". Występ piosenkarki zapowiedziała w piątkową noc Lindsay Lohan, która dodała, że uwielbia, kiedy Miley "jest sobą". Dzika Cyrus pojawiła się na scenie w błyszczącym czerwonym stroju, który miał przypominać bożonarodzeniową ozdobę. Tej nocy na scenie pojawili się również Selena Gomez, Enrique Iglesias oraz Robin Thicke, który krzyknął do tłumu: "Zastanawiam się , komu dzisiaj zaśpiewa Miley Cyrus?" Ariana Grande wykonała "The Way" oraz "Honeymoon Avenue" w stylu Mariah Carey. Publiczność zachwyciła też dziewczęca grupa Fifth Harmony, a do czerwoności rozgrzał widzów energetyczny występ Macklemore &Ryana Lewisa oraz Pitbulla. Na koncercie wystąpili też Paramore, Jason Derulo, Fall Out Boy oraz Austin Mahone.

liveinfo
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(0)