Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
polityka
25.05.2014 11:37

Wybory na Ukrainie. Zobacz filmy z komisji

Wybory są uznawane za kluczowy krok na drodze do stabilizacji kraju, nękanego od wielu miesięcy przez śmiertelne zamieszki.

Podziel się
Dodaj komentarz

Ukraińcy oddają głosy w wyborach prezydenckich, które są uznawane za kluczowy krok na drodze do stabilizacji kraju, nękanego od wielu miesięcy przez śmiertelne zamieszki. Wschód kraju wciąż pozostaje w rękach prorosyjskich separatystów, którzy zagrozili, że będą zakłócać przebieg wyborów. Wybory odbywają się trzy miesiące po obaleniu prorosyjskiego prezydenta Ukrainy, którego odejścia domagało się protestujące społeczeństwo. Demonstracje wybuchły po tym, jak Wiktor Janukowycz zdecydował o niepodpisywaniu umowy stowarzyszeniowej z Unią Europejską i zacieśnieniu relacji z Moskwą.

Maria Petrenko, mieszkanka Kijowa: Właśnie zagłosowałam za normalnym życiem w naszym kraju i tylko za tym. Mam troje wnucząt i chcę dla nich lepszego życia w normalnym kraju.

Ivan Jakimczew, mieszkaniec Kijowa: Mam nadzieję na pozytywne zmiany po tych wyborach. Może wreszcie ktoś zaprowadzi tu porządek i powstrzyma ten bałagan. Szczególnie we wschodniej Ukrainie, gdzie trwa prawdziwa wojna domowa.

Tagi: polityka, liveinfo
Źródło:
LiveInfo
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz