Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

XX Forum Teleinformatyki: „ePolska XX lat później”

0
Podziel się
XX Forum Teleinformatyki: „ePolska XX lat później”
bDXBGpxh

Forum Teleinformatyki jest jedną z najbardziej prestiżowych, a jednocześnie jedną z najstarszych i największych imprez w branży informatycznej. Forum, od 1995 roku, porusza najbardziej aktualne tematy towarzyszące rozwojowi wykorzystania informatyki w administracji i gospodarce naszego kraju, wytyczając jednocześnie kierunki rozwoju polskiego rynku teleinformatycznego.

Głównym przesłaniem Forum jest sentencja:

_ „Budowa nowoczesnego państwa opartego na powszechnym wykorzystaniu technologii teleinformatycznych nie jest celem antagonistycznym dla nikogo!” _

bDXBGpxj

XX Forum Teleinformatyki to jedyne miejsce, w którym można – bezpośrednio od twórców i użytkowników – poznać kulisy powstawania systemów informatycznych, które zmieniły funkcjonowanie naszego państwa.
Forum to nie tylko miejsce prezentacji osiągnięć, ale przede wszystkim wymiany doświadczeń, wskazywania wyzwań i zadań na przyszłość – czyli tego, co powinno stymulować rozwój nowoczesnego państwa i społeczeństwa.
Najlepszym dowodem wpływu teleinformatyki na cywilizacyjny i gospodarczy rozwój Polski jest zwiększenie udziału tego sektora w tworzeniu polskiego PKB z 0,5 do 5 proc. – w czasie ostatnich dwudziestu lat.

Honorowymi Patronami Forum są: Minister Administracji i Cyfryzacji, Narodowy Bank Polski, prof. dr hab. Marcin Pałys (Rektor Uniwersytetu Warszawskiego) i dr inż. Wacław Iszkowski (Prezes Polskiej Izby Informatyki i Telekomunikacji). Patronem Forum jest Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości.

Patronami medialnymi są: Rzeczpospolita, CRN, Pismo Samorządu Terytorialnego WSPÓLNOTA, Polska Cyfrowa, Serwis Administracyjno-Samorządowy i radio TOK FM.

bDXBGpxK
liveinfo
KOMENTARZE
(0)